ترفندفیس بوک

معرفی ۵ سایت برتر برای تعیین تایم لاین فیس بوک

همان طور که می دانید تعیین تایم لاین زیبا برای پروفایل های فیس بوک بین کاربران  به امری پرطرفدار تبدیل شده است و ما نیز در مطالب قبلی نحوه ایجاد تایم لاینی زیبا با استفاده از CoverCanvas را آموزش داده ایم. در این پست نیز می خواهیم به معرفی ۵ سایت کاربردی در زمینه انتخاب و تعیین تایم لاینی زیبا را به شما معرفی کنیم.

لازم به ذکر است کاورهای تایم لاین فیس بوک دارای اندازه ای در حد ۸۵۱ در ۳۱۵ پیکسل می باشد که شما می توانید آن ها را خودتان نیز ایجاد کنید. سایت های زیر نیز کاورهای آماده و در اندازه های استاندارد را در اختیارتان قرار می دهند:

۱. Trendy Covers

Trendy Covers

شما می توانید با استفاده از سایت Trendy Covers در هر زمینه ای کاورهای مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. این سایت روزانه تایم لاین های جدیدی را به روز رسانی می کند.

۲. First Covers

First Covers

سایت مناسبی در زمینه انتخاب عکس هایی با کیفیتی بالا برای تایم لاین فیس بوک تان محسوب می شود که روزانه نیز به تعداد این عکس ها افزوده می شود.

۳. Unique FB Covers

Unique FB Covers

سایت Unique FB Covers دارای بیش از ۹۶۰۰ طرح مختلف می باشد که دامنه انتخاب وسیع تری را در اختیارتان قرار می دهد. این سایت نیز اغلب طرح های خود را به روز نگه می دارد.

۴. Facebook Timeline Banner

Facebook Timeline Banner

این سایت نیز یکی دیگر از سایت های بی نظیر در زمینه ارائه تایم لاین می باشد که بی شک با یک بار مراجعه به آن حتما کاور مورد نظرتان را انتخاب خواهید کرد.

۵. ۹۹covers

99covers

بی شک یکی از قویترین سایت ها در زمینه ارائه کاورهای فیس بوک ۹۹Covers.com می باشد که شما می توانید بهترین انتخاب تان را به منظور تعیین تایم لاینی زیبا داشته باشید.

با استفاده از ۵ سایت فوق دیگر هرگز پروفایل های ساده ای نخواهید داشت. برای با خبر شدن از جدیدترین ترفندهای فیس بوک می توانید پیج رسمی “های نتورک” را در فیس بوک نیز دنبال کنید.

http://www.facebook.com/www.hinetwork.ir