سئو سایت شما

سئو خريدن لينک هاي اسپانسر شده و شماره يک در adwords ( سيستم تبليغات گوگل) و اظهار بر داشتن يک طراحي سايت درجه اول در گوگل نيست .
خريدن اين گونه تبليغات مربوط به SEM يا Search Engine Marketing مي باشد که به معناي سيستم بازاريابي موتور هاي جستجو مي باشد و در اين آموزش قرار نمي گيرد .
سئو به معناي درجه اول بودن نام شرکت شما نمي باشد .

چه کسي از سئواستفاده مي کند؟
اگر که طراحي سايت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوي عبارت “چگونه تخم مرغ درست کنيم” را دارد ، براي اين که رتبه جستجوي اين عبارت براي اين طراحي سايت به يک بهبود يابد ، بايد از سئو استفاده کند . از آنجا که موتور هاي جستجو در وب رايج و رايج تر شده اند تقريبا هر کسي که بخواهد در وب ديده شود مي تواند از مزاياي سئو سايت استفاده کند .

بررسي کلمات کليدي:
قبل از اين که شما بتوانيد طراحي وب سايت را براي موتور هاي جستجو بهينه کنيد ، ابتدا بايد بدانيد که جه کلماتي را قرار است هدف گيري نماييد . براي يک شروع خوب ? يا ? کلمه کليدي را که دوست داريد طراحي وب سايت براي آن ها رتبه خوبي کسب کند انتخاب نماييد . با قرار گرفتن اين کلمات کليدي در ذهنتان ، شما مي توانيد هدف خود را اين گونه مشخص کنيد که با جستجوي هر يک از اين کلمات در گوگل ، طراحي سايت شما جزو ?? نتيجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره مي کنيم زيرا اگر شما بتوانيد در گوگل رتبه خوبي بگيريد ، در ديگر موتور هاي جستجو هم رتبه خوبي خواهيد گرفت .) اين کلمات کليدي هم مي توانند عام و هم خاص باشند . اما ابتدا لازم است تا قبل از انتخاب ، ليست ما را شامل طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نماييد .