نرم افزارها و واسط کاربری چیست؟

ممکن است سیستم عامل این محصول جدید KitKat پیشنهادی نباشد ولی سیستم عامل Android ۴٫۳ Jelly Bean بر روی آن نصب شده که اخیراً ارائه شده است. Android KitKat به زودی عرضه می‌شود و من امیدوارم نوت ۳ به روز رسانی شود و از این سیستم عامل جدید استفاده کند. که دارای قابلیت‌های بیشتری است. همان طور که می‌دانید Nestlé صاحب برند شکلات KitKat در مقابل استفاده تیم اندروید از این نام برای نام گذاری اندروید ۴٫۴ که نوعی تبلیغ رایگان شکلات‌های آن به شمار می‌رود، برای گوگل و محصولات سری نکسوس، بر روی بسته بندی‌های خود تبلیغ خواهد کرد
 

تا به این صورت یک بازی برد-برد برای هر دو شرکت شکل گرفته باشد و در حوزه های نفوذ یکدیگر تبلیغ کرده باشند. داخل بعضی از این بسته بندی‌ها گیفت کارت گوگل پلی خواهد بود. رابط کاربری سفارشی سامسونگ که ما آن را به اسم TouchWiz می‌شناسیم، گذشته از تمام پیشرفت‌هایی که در قلم هوشمند S شاهدش بودیم، رابط کاربری دقیقاً مثل Samsung Galaxy s4 است. در عین حال که رابط کاربری بسیار کاربردی است اما از دید من قدیمی است.

یکی از ویژگی‌های جدیدی که درون سامسونگ نوت ۳ قرار گرفته است این است که برنامه های خاصی را که مورد توجه شما است را می‌توانید درون یک پوشه بریزید. در این پوشه که سامسونگ نام گرفته است شما می‌توانید برنامه های مورد نظر خود را قرار دهید.

 

نکات مهمی که وجود دارد عبارت اند از:یادداشت برداری و فرامین S برای دستور های صوتی و ویدیوها و عکس و ضبط صدا که همه این‌ها دارای کیفیت بسیار بالا هستند.

شما با گوگل پلی به راحتی می‌توانید کار کنید و نرم افزار های دلخواه خود را دانلود کنید با سرعت بالا و عالی.یکی از ویژگی‌های جدیدی که درون سامسونگ نوت ۳ قرار گرفته است این است که برنامه های خاصی را که مورد توجه شما است را می‌توانید درون یک پوشه بریزید. در این پوشه که سامسونگ نام گرفته است شما می‌توانید برنامه های مورد نظر خود را قرار دهید.

نکات مهمی که وجود دارد عبارت اند از:یادداشت برداری و فرامین S برای دستور های صوتی و ویدیوها و عکس و ضبط صدا که همه این‌ها دارای کیفیت بسیار بالا هستند. شما با گوگل پلی به راحتی می‌توانید کار کنید و نرم افزار های دلخواه خود را دانلود کنید.