نمایش رمزهای ستاره ای

 

استفاده از رمز عبور یکی از روش‌های معمول محافظت از اطلاعات در سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. همانطور که می‌دانید زمانیکه شما رمز عبورتان را در برنامه‌ای وارد می‌کنید، کاراکترهای پسورد به صورت ستاره‌ای ذخیره می‌شوند. حال فرض کنید رمز عبور ایمیلتان در مرورگر سیستم ذخیره شده است اما شما آنرا از یاد برده‌اید، آیا به نظرتان راهی وجود دارد که بتوان رمز عبورتان را که به صورت ستاره‌ای در مرورگر ذخیره شده‌ است را مشاهده کنید؟

در ادامه مطلب با ترفندها همراه باشید تا با نحوه انجام این کار آشنا شوید.

با استفاده از نرم افزارهای زیر می‌توانید از پسورد ستاره‌ای عبور کرده و کاراکترهای پسورد واقعی را مشاهده کنید.

1- نرم افزار See Password

نرم افزار See Password قادر است تا رمزهایی که در برنامه‌های مختلف ویندوز مانند یاهو مسنجر، کانکشن‌های اتصال به اینترنت و یا حتی رمزهایی که در مرورگرها به شکل ستاره ذخیره شده‌اند را شناسایی و آن‌ها را به شما نشان دهد. برای استفاده از این نرم افزار کافیست بعد از نصب و اجرا، پنجره مربع شکل برنامه را روی محل مورد نظر ببرید و رمز را مشاهده نمایید.

حجم: 436 کیلوبایت

پسورد فایل: www.3sotdownload.com

 

سریال نامبر نرم افزار See Password
Name:  opener
Serial:  
0f5692455cf866bc72669b6674669c23a7

منبع: 3sotdownload.com


2- نرم افزار Password Viewer

نرم افزار Password Viewer برنامه ای بسیار کوچک و البته بسیار کاربردی است که شما می‌توانید با استفاده از آن رمزهایی را که به صورت ستاره‌ای در سیستم ذخیره می‌شوند را مشاهده کنید. برای استفاده از این نرم افزار نیازی به نصب آن نخواهید داشت زیرا برنامه به صورت پرتابل بوده و شما می‌توانید آنرا در فلش یا سی دی ذخیره کنید و در هر کجا که به آن نیاز داشتید، با یک کلیک آن‌را اجرا نمایید.منبع: ir-dl.com


3- نرم افزار Password Spectator Pro

نرم افزار Password Spectator Pro 3.2 یکی از نرم افزارهای قدرتمند، رایگان و با دقت بالا، برای نمایش سیستم‌های ستاره‌ای (رمز عبور ستاره‌ای) و یا در بعضی موارد دایره‌ای اشاره کرد. تنها کافی است که با اجرای برنامه و فشردن کلید CTRL (کنترل) و کلیک کردن بر روی ستاره‌های مورد نظر کلمه‌ی عبور پشت ستاره‌ها را در داخل این نرم افزار بخوانید.

حجم: 563 کیلوبایت