5 پنج نکته برای افزایش بک لینک ها در طراحی سایت

داشتن بهترين موقعيت در ليست موتورهاي جستجو کار آساني نيست. کليد دستيابي به اين موقعيت ساخت مداوم بک لينک براي وب سايت مي باشد. در اينجا پنج راهکار ساده براي اين امر به شما ارائه مي شود.

دستي بر قلم داشته باشيد

هر صنعت و يا رشته اي که شما در آن زمينه فعاليت داريد، بايد دربارهء آن موضوع دانش و اطلاعاتي بيشتر از حد معمول داشته باشيد. دستي به قلم بگيريد( يا انگشتي به صفحه کليد بزنيد!) و مقالات کوتاه و آموزنده(500تا300 کلمه) با هدف تجديد نظر بر بازار کار خود بنويسيد. مي توانيد اين مقالات را از طريق سنديکاي دايرکتوري مقالات و يا ناشران در وب سايتهاي معتبر و با رتبهء بالا منتشر نماييد. انتشار مقالات در هر دوي اين مکان ها مسلماً نتيجه بهتري خواهد داشت. هنگامي که مقاله شما منتشر شود به شما امتياز ارائه بک لينک رايگان داده خواهد شد. پس همين حالا شروع کنيد!

ارتباطات
کشف حوزه هاي اجتماعي bookmarking و لينک گرفتن از آنها مانند بسياري از شبکه هاي اجتماعي ديگر امکان پذير مي باشد. پتانسيل ارتباط لينکها در اينگونه شبکه هاي اجتماعي به صورت انفجاري و بسيار بالا مي باشد. بنابراين بر روي ارائه پيشنهاد مناسب و با ارزش براي ارتقاء ارتباط با شبکه هاي اجتماعي(به صورت رايگان و سودمند) بيشتر کار کنيد.

دسترسي به تالارهاي گفتمان
با ثبت نام و مشارکت فعال در تالارهاي گفتگو که مرتبط با حرفهء شما مي باشد، به سرعت قادر به ساخت بک لينک هايي براي وب سايت خود با استفاده از قرار دادن فايلها در اين تالار ها که به واقع امضاي شما مي باشد، خواهيد شد. (به شرطي که اين تالارهاي گفتگو اجازه قراردادن فايلها و لينکها را درمکان مورد نظر به شما بدهند)

در حاليکه "ميزان سئوي" اين لينکها قابل بحث مي باشد، با اين حال مي توانيد از مزاياي تبليغات در آن و يادگيري چيزهايي هرچند کوچک بهره مند شويد. هر چند گاهي کلمهء "هشدار" را مشاهده مي کنيد- اما صرفاً‌ به دليل چند نظر(کامنت) بي مورد، اين تالار ها را اسپم نکرده و به کار با اين انجمن ها و دريافت بک لينک براي وب سايت خود ادامه دهيد- نتيجهء آن به سرعت به خود شما باز خواهد گشت.

بررسي برخي وبلاگ ها
اظهار نظر براي وبلاگ ها، يکي از عمومي ترين تکنيکهاي ساخت و دريافت بک لينک در جامعهء‌ بهينه سازي مي باشد. شما به راحتي مي توانيد از برخي وبلاگ هاي متداول براي حرفه و وب سايت استفاده نموده و نظرات سازنده و مناسب خود را همراه با لينک وب سايت خود براي آنها ارسال نمائيد. مطمئن شويد که وبلاگ از نوع dofollow"" بوده و نوع nofollow"" آن براي شما سودمند نخواهد بود.

تمايز يا نابودي
اين عبارت کلاسيک تجاري، از لحاظ معني در بحث ساخت لينک کمي متفاوت مي باشد. هميشه هنگام ساخت بک لينک ها (که ممکن است از هر روشي براي ساخت آن استفاده کرده باشيد)، براي داشتن سطح معيني سعي کنيد از متنهاي anchor متمايزي در سراسر صفحات وب خود استفاده نماييد. داشتن لينکهاي يکسان و متن anchor در تمامي صفحات وب سايت احتمال بالا رفتن سطح وب سايت شما در ليست موتورهاي جستجو را افزايش خواهد داد.

مهمتر از همه، تعهد به لينکها
بهترين استراتژي در ساخت بک لينک ها بحث مفصلي دارد؛ ثبات و تعهد تعداد لينکهاي مورد نظر خود براي پيوند به صورت ماهيانه را تنظيم و مشخص نماييد، و دستيابي به آن هدف را به صورت ماهيانه تحقق بخشيد. در مورد شکستهاي کوچک صبور باشيد- نتيجه سخت کوشي شما، مانند پاداش به خود شما باز خواهد گشت.